ضرب وشتم طلبه ناهی توسط مامور نیروی انتظامی تکذیب شد
ضرب وشتم طلبه ناهی توسط مامور نیروی انتظامی تکذیب شد
نیروی انتظامی باصدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب ضرب و شتم یک طلبه ناهی توسط مامور این ارگان اعلام کرد: موضوع، درگیری خانوادگی بوده و هیچ ارتباطی به نیروی انتظامی ندارد.

به گزارش ناب خبر  به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، یکی از شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبری مبنی بر ضرب و شتم یک طلبه توسط مامور نیروی انتظامی در مقابل دیدگان همسر و فرزندانش منتشر کرده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است:ماجرا در شبکه های اجتماعی اینگونه منتشر شده که یک مامور نیروی انتظامی در روز وفات حضرت زینب (س) و شهادت امام موسی کاظم (ع) اقدام به پخش موسیقی مبتذل با صدای بلند کرده و ضمن بی‌حرمتی به مقدسات موجب مزاحمت همسایگان شده است.
در ادامه آمده است: طلبه مذکور نیز برای امر به معروف و توصیه به رعایت شئونات و حقوق همسایگان اقدام می‌کند اما فرد خاطی پس از تذکر، به شدت آن طلبه را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و از ناحیه صورت، گردن و قفسه سینه مجروح می‌شود.
ناجا می افزاید : این مهم در حالی است که با بررسی‌های انجام شده مشخص می‌شود که این درگیری کاملا خانوادگی بوده و فرد ضارب و طلبه‌ای که مورد ضرب و شتم قرار گرفته پسرعمو و باجناق هستند و این درگیری به دلیل وجود اختلاف قبلی رخ داده است ضمن اینکه این مامور نیروی انتظامی حین ماموریت نبوده و در شیفت استراحت بوده است.
دراین اطلاعیه تاکید شده است:این درگیری در شهرستان الشتر لرستان اتفاق افتاده و هیچگونه ارتباطی به نیروی انتظامی ندارد و از سوی نیروی انتظامی در حال پیگیری است.

 

 

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : ایرنا