دیدار فرمانده ناجا با مردم سیل زده گوریه
دیدار فرمانده ناجا با مردم سیل زده گوریه
در ادامه سفر فرمانده نیروی انتظامی به مناطق سیل زده استان خوزستان؛ سردار حسین اشتری در بازدید از بخش گوریه از توابع شهرستان شوشتر با مردم این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ناب خبر به نقل خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دیدار با تعدادی از مردم سیل زده شهرستان سوسنگرد، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش ما این است تا گرفتاری ها و مشکلات شما به نوعی رفع شود و این از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه مشاهده مشکلات مردم سیل زده و وضعیت کنونی شهر برای همه مسئولان درد آور است، گفت: دغدغه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) و همه مسئولان رفع مشکلات مردم سیل زده است.

سردار اشتری در ادامه با بیان اینکه در بازدید میدانی انجام گرفته از مناطق سیل زده، مشکل امنیتی خاصی وجود ندارد، تصریح کرد: تنها مشکل مردم این مناطق، امدادرسانی است که امیدواریم با بسیج همه امکانات و نیروها اعم از ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، سازمان های دولتی و مردم، این مشکلات مرتفع شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به رشادت های مردم سوسنگرد در 8 سال دفاع مقدس اشاره و افزود: مردم این شهر اسوه مقاومت هستند و در دوران دفاع مقدس امتحان خود را پس داده اند به گونه ای که با صبر و حوصله مشکلات آن دوران را پشت سر گذاشتند و ثابت کردند با تمام توان پای آرمان های انقلاب ایستاده اند در این مقطع نیز صبور باشند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم، معاندان از حوادث و بلایای طبیعی سوء استفاده کنند.

فرمانده ناجا در پایان با تقدیر و تشکر از صبر و حوصله مردم سوسنگرد، گفت: حتما مشکلات موجود را به گوش مسئولان مربوطه خواهد رساند.

گفتنی است، در ادامه این دیدار مردم شهرستان سوسنگرد از کمبود امکانات و عدم رسیدگی و توجه سازمان های ذیربط گله مند بوده و خواستار رسیدگی های هرچه بیشتر شدند.*

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس،