استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند
استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند
امام جمعه کارون : از استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند و تاکنون به مردم سیل زده خدمات ارائه می دهند.

به گزارش ناب خبر ،حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه کارون با بیان اینکه تمام روستاهای شهرستان در محاصره سیلاب قرار گرفتند گفت: از اول بحران تاکنون تمامی مسئولین، گروه های جهادی ،ارتش و سپاه با تمام ماشین آلات و تجهیزات به کمک مردم آمدند و سیل بندهای روستاهای این شهرستان احداث شد و کارهای مختلفی اعم از ارائه خدمات مختلف به مردم سیل زده صورت گرفت.

وی افزود: از استان ها و شهرستان های مختلف کشور به کمک و یاری مردم شهرستان کارون آمدند و تاکنون به مردم سیل زده خدماتی ارائه می دهند.

حجت الاسلام خضیراوی گفت: بیش از 10 موکب اربعین از تهران، فارس،هرمزگان،مرکزی و خمین برای خدمات رسانی به سیل زدگان در شهرستان حضور فعال دارند و موکب هایی از کشور عراق وارد کشور شدند.

امام جمعه کارون تصریح کرد: در شهرستان کارون کارهایی صورت میگیرد ولی به شکل طبیعی آسیب های به شهرستان وارد شده است و زیر ساخت های شهرستان تقریبا آسیب دیده است و همه در تلاش هستند تا تا این آب ها به بیرون و به سمت کانال بحره و از آنجا به سمت تالاب شادگان هدایت شود تا از محلات خارج شود.

وی ادامه داد: شهرستان کارون، شهرستانی است که مورد آسیب است و اگر مسئولین بخواهند به محلات آسیب نرسد باید وسایل و امکانات بیشتری را وارد کنند و حتی از لحاظ معیشتی مردم مورد توجه قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی عنوان کرد: در بعضی از محلات آب وارد نشده است ولی به بسیاری از ساختمان ها آسیب جدی وارد شده است و بسیاری از خانه ترک برداشته و خانه های که در مسیر آب بودند خراب شدند که نیاز به همدلی و همکاری دارد.

  • نویسنده : ناب خبر