دعوت فرمانده سپاه شهرستان کارون از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
دعوت فرمانده سپاه شهرستان کارون از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
سرهنگ بختیاری فرمانده سپاه شهرستان کارون با انتشار بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد .

به گزارش ناب خبر؛ سرهنگ بختیاری فرمانده سپاه شهرستان کارون با انتشار بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

سرهنگ بختیاری با بیان اینکه روز قدس نماد مقاومت حق علیه باطل است، عنوان کرد: فلسطین مظهر، اتحاد امت اسلامی در برابر سیاست‌های جهانی است.

وی افزود: روز قدس، روز حیات اسلام است؛ روز سرکوب کردن رژیم صهیونیستی است. مردم مسلمان و روزه دار ایران، همواره این روز را گرامی داشته و با نمایش وحدت و اقتدارشان، پیام همبستگی خود رابه ملت مظلوم فلسطین اعلام کرده‌اند.

فرمانده سپاه شهرستان کارون ملت شریف، بصیر و همیشه در صحنه شهرستان را بار دیگر برای حضوری باصلابت در این روز بزرگ دعوت کرد و گفت: حضور حماسی مردم در این روز، بار دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و حامیان تروریست بین‌الملل خواهد بود.

سرهنگ بختیاری ادامه داد: ملت غیور و با رشادت ایران نیز همه ساله در جمعه پایانی ماه ضیافت الهی، به میدان می آیند تا با شعار آزادی قدس شریف، تجدید میثاقی شگرف با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی داشته باشند.

وی تصریح کرد: مسئله فلسطین نباید فراموش شود چراکه این همان چیزی است که استکبار جهانی برای آن تلاش می‌کند اما ملت اسلام باید بار دیگر تودهنی محکمی به اسرائیل و همدستانش بزند.

اینجانب از اقشار و آحاد مختلف مردم شهرستان کارون برای حضور پرشور، گسترده و انقلابی در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید میثاق با آرمان بلند حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی دعوت به عمل می‌آورم .