40 فعالیت فرهنگی،هنری در کانون پرورش فکری لرستان آموزش داده می شود
40 فعالیت فرهنگی،هنری در کانون پرورش فکری لرستان آموزش داده می شود
مدیرکل کانون پرروش فکری، کودکان و نوجوانان لرستان گفت: کارگاه های آموزشی در 40 فعالیت فرهنگی، هنری و ادبی در این مرکزبرای فصل تابستان فعال شده است.

به گزارش ناب خبر،محمد جواد محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: همزمان با تعطیلی مدارس و آغاز روزهای گرم تابستان، مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان لرستان ثبت نام کودکان و نوجوانان در کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مراکز را شروع کرده‌اند.

وی اظهار داشت: توجه به غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان از جمله دغدغه‌های خانواده‌ها است و در این راستا کانون پرورش فکری لرستان همزمان در استان به منظور برنامه‌ریزی مناسب برای بالابردن خلاقیت کودکان و نوجوانان کار ثبت نام برای حضور در مراکز و کارگاه‌های فرهنگی، هنری ادبی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه کارگاه‌های مختلفی در بخش‌های هنری، ادبی، علمی، فرهنگی و اسلامی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است، افزود: این کارگاه‌ها در بخش هنری شامل کلاس‌های طراحی و نقاشی، خوشنویسی، سفالگری با دست و چرخ، عکاسی، انیمیشن، تئاتر و تئاتر عروسکی و در بخش ادبی کارگاه تخصصی شعر و داستان (متون تخصصی) و بخش فرهنگی، قرآن و احکام، نجوم، موسیقی، رباتیک، شطرنج است که برای گروه‌های رده سنی ۵ تا ۱۷ ساله برگزار می‌شوند.

محمدی اضافه کرد: بیش از ۴۰ فعالیت در ۱۷ مرکز ثابت کانون برای بهره مندی کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود که این فعالیت‌ها به صورت مستمر برای استفاده اعضا در طول سال برقرار است و در فصل تابستان کارگاه‌ها به صورت ویژه و تخصصی توسط مربیان مجرب برگزار می‌شوند.

  • نویسنده : ناب خبر