تعطیلی روز چهارشنه 22 خرداد در خوزستان
تعطیلی روز چهارشنه 22 خرداد در خوزستان
به علت افزایش شدید دما روز چهارشنبه 22 خرداد ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان تعطیل است.

به گزارش ناب خبر،استاندار خوزستان گفت : به علت استقرار و تداوم هوای گرم و افزایش دماهای 49 به بالا در استان تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی استان روز چهارشنبه 22 خرداد تعطیل است.

غلامرضا شریعتی افزود : همچنین فعالیت ساعت اداری سازمانها و دستگاه های اجرایی استان در روز سه شنبه 21 خرداد تا ساعت 12 است.

وی اظهارداشت : این تصمیم به منظور مدیریت بهینه مصرف برق، کاهش پیک باری شبکه برق، صرفه جویی در مصرف برق، پیشگیری از بروز حادثه و قطع احتمالی برق و رعایت حال شهروندان اتخاذ شده است.

استاندار خوزستان ادامه داد : امتحانات کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سطح استان در تاریخ ۲۱و۲۲ خرداد بدون تغییر و براساس برنامه زمان بندی اعلام شده برگزار خواهند شد.

همچنین شرکت توزیع نیروی برق اهواز در اطلاعیه ای و با توجه به اعلام سازمان هواشناسی خوزستان در خصوص افزایش دمای هوا طی روزهای آینده، از کلیه صنایع، ادارات، اصناف و بویژه شهروندان تقاضا کرد، بمنظور استمرار خدمت رسانی در جهت حفظ و پایداری شبکه برق و تامین رفاه و آسایش مردم و همچنین جلوگیری از قطع برق ناخواسته ناشی از آسیب های احتمالی در اثر افزایش دما و مصرف، درخواست می شود از لوازم غیرضروری مانند لباسشویی، جاروبرقی و نظایر آن به ویژه در زمان پیک یا اوج مصرف که در کلانشهر اهواز از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ می باشد استفاده نکرده و این قبیل فعالیت ها را به ساعت های خارج از پیک یا روزهای تعطیل موکول کنند.

  • نویسنده : ناب خبر