جوانان در دفاع مقدس توانستند معادلات جهانی را بر هم بزنند
جوانان در دفاع مقدس توانستند معادلات جهانی را بر هم بزنند
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: جوانان در دفاع مقدس توانستند معادلات جهانی را بر هم بزنند و بر دشمن تا بن دندان مسلح و کشور‌های حامی صدام پیروز شوند.

به گزارش ناب خبر،امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با اشاره به راه‌اندازی انجمنی با عنوان «نجوا» در نیروی هوایی، اظهار داشت: در این انجمن جوانان ولایتمدار، انقلابی و نخبگان از پایگاه‌ها و با تخصص‌های مختلف حضور دارند.

وی ادامه داد: خوشبختانه جلسات خوبی در این انجمن تشکیل شده است و در خصوص موضوعات مختلف بحث می‌شود که نقشه راه آینده و سازماندهی ما به چه شکلی باشد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نقشه راهی برای نیرو‌های مسلح، دستگاه‌ها، سازمان‌ها و به خصوص جوانان است و جامعه هدف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان هستند.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه جوانان در دفاع مقدس توانستند معادلات جهانی را بر هم بزنند و بر دشمن تا بن دندان مسلح و کشور‌های حامی صدام پیروز شوند، افزود: امروز در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به جوانان شده است؛ جوانان باید با تأسی از فرماندهان جوان دفاع مقدس راه خود را انتخاب کنند.

فرمانده نهاجا تأکید کرد: نیرو‌های جوان تازه‌وارد به ارتش جمهوری اسلامی ایران باید به گونه‌ای عمل کنند تا نیروی هوایی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : دفاع‌پرس