ماجرای تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان شهرستان کارون توسط معلم چه بود؛ ادعا یا واقعیت
ماجرای تنبیه بدنی یکی از دانش آموزان شهرستان کارون توسط معلم چه بود؛ ادعا یا واقعیت
امروز خبری مبنی بر کتک زدن یک دانش‌آموز ابتدایی توسط معلمش در یکی از مدارس شهرستان کارون در فضای مجازی منتشر شد که با تکذیب معلم، روشن شدن این ماجرا به مراجع قضایی واگذار شده است.

به گزارش ناب خبر؛ روز گذشته خبری مبنی بر کتک زدن یک دانش‌آموز ابتدایی توسط معلمش در یکی از مدارس شهرستان کارون در فضای مجازی منتشر شد که با تکذیب معلم، روشن شدن این ماجرا به مراجع قضایی واگذار شده است.

این تصاویر در حالی در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌چرخد که معلم مدرسه این موضوع را تکذیب کرده ولی در مقابل دانش‌آموز و خانواده وی مدعی ضرب شتم این معلم هستند که در ادامه شرح ماجرا از زبان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون بازگو می‌شود.

باقلایی رئیس اداره آموزش و پرورش کارون در گفتگو با خبرنگار ناب خبر گفت: معلم بر اثر بی نظمی دانش آموز در صدد آرامش وی برآمد که دانش آموز قبول نمی کند و برای معلم ایجاد مزاحمت میکند که دانش آموزان حاضر در کلاس به این موضوع شهادت می دهند.

وی افزود: معلم با دیدن مزاحمت دانش آموز و کار بدی که انجام داده بود وی را تنبیه می کند ولی نه به اینگونه که در فضای مجازی منتشر شده بود و معلم اینگونه تنبیه را رد کرده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون ادامه داد: متاسفانه پدر دانش آموز ناراحت می شود و به معلم حمله ور می شود و صدماتی را بر سر و دست معلم وارد می کند.

 

 

برخورد با افراد خاطی ماجرا

باقلایی رئیس اداره آموزش و پرورش کارون می‌افزاید: در این رابطه ما به‌ عنوان آموزش‌وپرورش نمی‌توانیم با قطعیت نظر بدهیم چون مراحل قانونی باید طی شود اما اگر واقعاً به این نتیجه برسیم که معلم خطا کرده است با او برخورد می‌شود و اگر هم خلاف آن به اثبات برسد با مدعیان برخورد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پرونده معلم و دانش آموز به مراجع ذی صلاح و قضایی ارجاع شده است و ماجرا در دست بررسی است.