اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور درباره گفت‌و‌گوی جهانگیری با استانداران ۹ استان
اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور درباره گفت‌و‌گوی جهانگیری با استانداران ۹ استان
دفتر معاون اول رییس جمهور در اطلاعیه‌ای پیرامون گفت‌وگوی تلفنی جهانگیری با استانداران ۹ استان اعلام کرد: موضوع بارندگی، میزان خسارات و نحوه امدادرسانی در این گفت وگو مطرح و مسائل جاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش ناب خبر،دفتر معاون اول رئیس جمهور طی اطلاعیه ای درباره خبر گفت‌وگوی تلفنی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با استانداران ۹ استان اعلام کرد: موضوع بارندگی، میزان خسارت و نحوه امدادرسانی در مکالمه تلفنی آقای جهانگیری با استانداران خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مطرح شده و در گفت‌وگوی تلفنی ایشان با استانداران آذربایجان غربی، کرمانشاه، همدان، اصفهان و کردستان مسائل جاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.

به گزارش روز پنج شنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، «اسحاق جهانگیری» در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کرمانشاه، کردستان، سیستان و بلوچستان، همدان، اصفهان و آذربایجان‌شرقی در جریان آخرین وضعیت بارندگی و خسارات ناشی از آن، نحوه امدادرسانی به مردم و میزان آمادگی نیروهای امدادی برای مقابله با حوادث احتمالی قرار گرفت.

جهانگیری ضمن تشکر از اقدامات استانداران، ستادهای بحران و نیروهای امدادی، خواستار تلاش مجدانه همه دستگاه ها و بکارگیری همه امکانات برای رفع آبگرفتگی های معابر و خیابان ها و جلوگیری از آسیب به منازل و ساختمان های مسکونی شد. در این تماس ها که در پی بارش های سیل آسای چند روز اخیر و برای دومین بار با تعدادی از استانداران انجام شد، معاون اول رییس جمهور با تاکید بر بکارگیری همه امکانات استان ها بر ممانعت از مسدود شدن راه های مواصلاتی این استان ها به منظور ارسال کمک از استان های همجوار، تصریح کرد: همه امکانات کشور برای کمک به مردم در مناطقی که دچار آسیب شده‌اند بسیج و در این زمینه دستورات لازم صادر شده است.
استانداران این استان ها نیز در این مکالمه های تلفنی گزارشی از میزان بارش ها، تخریب ها و نحوه امدادرسانی، آمادگی نیروها ودستگاه ها و نیز نیازهای خود برای کمک به مردم وحفظ زیر ساخت ها ارایه کردند.

اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور پیرامون خبر گفتگوی تلفنی جهانگیری با استانداران

دفتر معاون اول رییس جمهور در اطلاعیه‌ای پیرامون خبر گفتگوی تلفنی جهانگیری با استانداران ۹ استان کشور اعلام کرد: موضوع بارندگی، میزان خسارات و نحوه امدادرسانی در مکالمه تلفنی دکتر جهانگیری با استانداران خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مطرح شده و در گفتگوی تلفنی ایشان با استانداران آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، همدان، اصفهان و کردستان مسایل جاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است

در این اطلاعیه تصریح شده است: دکتر جهانگیری طبق برنامه کاری بطور معمول روزهای پنجشنبه پیگیر طرح ها و برنامه های توسعه ای در استان های کشور هستند و این تماس ها بر این اساس انجام شده است

 

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس