آیا کسی‌ می‌تواند لطف ایران به عراق را انکار کند
آیا کسی‌ می‌تواند لطف ایران به عراق را انکار کند
شیخ «محمد الدنبوس» از شیوخ عشایر عراق با اشاره به حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران به ویژه در نبرد با تروریسم تکفیری تاکید کرد آیا امروز کسی می‌تواند لطف جمهوری اسلامی به عراق را انکار کند.

به گزارش ناب خبر،شیخ «محمد الدنبوس» در برنامه‌ای در شبکه الاشراق به نقش جمهوری اسلامی ایران در نبرد با تروریسم تکفیری و حمایت‌های گسترده آن از ملت و دولت عراق و پیروزی بر گروه تروریستی داعش با مشارکت حشد شعبی و دیگر نیروهای مسلح عراق اظهار داشت : «وقتی داعش زنان را می‌گرفت و به نوامیس و کودکان تجاوز می‌کرد، ما بودیم که اراضی عراق را از چنگال داعش آزاد کردیم و به مردم دادیم. آیا ابومهدی المهندس(نایب رئیس حشد شعبی) و هر یک از گروه‌های حشد شعبی تا کنون منطقه‌ای را برای خود گرفته‌اند؟ آیا خانه‌ای برای خود ساخته‌‌اند؟ خیر چنین کاری نکرده‌اند.

اینها برای مردم جنگیدند و شهید شدند، ولی امروز می‌بینیم که درباره حشد شعبی که حشد مقدس بوده و نیز درباره مرجعیت و جمهوری اسلامی ایران، رفتارهای شیطنت‌آمیز دارند. آیا امروز کسی هست که بتواند لطف جمهوری اسلامی ایران به عراق را انکار کند؟ رفتیم پیش آمریکایی‌ها، به ما سلاح ندادند، رفتیم پیش روس‌ها، به ما سلاح ندادند(اما ایران به ما سلاح داد) بعثی‌ها و فرزندان حزب بعث منکر زحمات جمهوری اسلامی ایران می‌شوند و بقیه هم به دنبال اینها… به خدا قسم کوچکترین ایرانی، به همه آمریکا و کسانی‌ که علیه اسلام و شیعیان توطئه می‌کنند، شرف دارد.»

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : تسنیم