98 واحد صنفی متخلف پلمب شد
98 واحد صنفی متخلف پلمب شد
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از پلمب 98 واحد صنفی متخلف در آذر ماه خبر داد .

به گزارش ناب خبر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پیام کاویانی اظهار کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان قم با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه، مقابله با ناهنجاری های اجتماعی در بین اصناف، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحد های صنفی را اجراء و در این راستا 57 هزار و 362 واحد صنفی در استان بازدید شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان گفت: پلیس همواره تلاش کرده تا با برقراری امنیت مطلوب در جامعه، زمینه کسب و کار سالم را برای اصناف فراهم کند.

کاویانی با بیان اینکه هدف از ساماندهی اصناف رعایت قانون صنفی است و بازدید صنوف را رعایت قانون در بازار دانست، افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در این بازدیدها از تعداد57 هزار 362 واحد صنفی، تعداد 38 واحد صنفی متخلف را پلمب و به تعداد 402 واحد صنفی اخطار پلمب دادند.

وی بیان کرد: عدم رعایت قوانین و مقررات ابلاغی از سوی اتحادیه صنفی علت عمده پلمب واحدهای متخلف بوده و صاحبان صنوف متخلف نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم عنوان کرد: با تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس از عموم شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی صنوف و بازاریان موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

  • نویسنده : ناب خبر