زمان مواجهه مجاهدان با شما بسیار نزدیک است
زمان مواجهه مجاهدان با شما بسیار نزدیک است
جنبش نجباء عراق در واکنش به اقدام تجاوزکارانه اخیر آمریکا به این کشور هشدار داد زمان مواجهه مجاهدان با این کشور دور نیست.

به گزارش ناب خبر،جنبش نجباء در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حمله هوایی آمریکا به مقر کتائب حزب‌الله در الانبار اعلام کرد که شیطان بزرگ با همراهی ارتش و مزدورانش، جنایت دیگری را به کارنامه خون‌آلود خود افزود و مجاهدان حشد الشعبی را هدف قرار داد.

این گروه مقاومت اسلامی افزود آمریکا با همه وقاحت و گستاخی مسئولیت این تجاوز را به عهده گرفت و بار دیگر به حمایت از دست‌پرورده خود یعنی داعش پرداخت.

نجباء همچنین افزود: آمریکا گمان می‌کند از وضع فعلی که عراق با آن دست و پنجه نرم می‌کند می‌تواند سوءاستفاده کرده و با تبرئه جنایت‌هایش، نقشه‌های شوم خود را اجرا کند، اما این خواب آشفته تعبیر نمی‌شود.

جنبش نجباء خطاب به آمریکایی‌ها عنوان داشت: مردانی که دیروز طعم شکست را به شما و مزدورانتان چشاندند همچنان سلاح به دست هستند و انگشتشان بر روی ماشه است. آنان جانشان را به کف گرفته اند و اشتیاق مرگ در راه خدا را دارند.

مقاومت اسلامی نجباء ادامه داد: آمریکایی‌ها بدانند که زمان مواجهه مجاهدان با آن‌ها بسیار نزدیک است و در آن روز پرچم مجاهدان بر فراز پایگاه‌هایی برافراشته خواهد شد که می‌پنداشتند محافظ آنهاست.

  • نویسنده : ناب خبر