خط حزب‌الله|ویژه‌نامه شهادت سردارِ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
خط حزب‌الله|ویژه‌نامه شهادت سردارِ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
ویژه‌نامه خط حزب‌الله به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با عنوان «حاج قاسم تازه شروع شده است» منتشر شد.

به گزارش ناب خبر،به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای، سخن هفته‌ ویژه‌نامه‌ خط حزب‌الله به تبیین گوشه‌ای از ابعاد حیات معنویِ این مجاهد نستوه در دوران پس از شهادتشان پرداخته است. همین حیات معنوی شهید و تحولات گسترده‌ای که لاجرم به‌واسطه شهادت این سردار خستگی‌ناپذیر در منطقه غرب آسیا و فراتر از آن، در سطح بین‌الملل رقم خواهد خورد، اصلی‌ترین دلیلی است که برای اشتباه دانستن این تصمیم آمریکایی‌ها می‌توان اقامه کرد. تازه کار حاج قاسم شروع شده است و خون‌خواهی و انتقام سختی که در انتظار مسببان شهادت اوست بساط سلطه‌گران و ظالمان را از منطقه برخواهد چید و کام انها را تلخ‌تر خواهد کرد. به قول سیدحسن نصرالله مزدوران استکبار جهانی حالا دیگر باید به دنبال پناهگاه باشند.

همچنین پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی سیاستمداران مطرح دنیا واکنش‌ها و تحلیل‌هایی به این اقدام آمریکا نشان داده‌اند که خط حزب‌الله این واکنش‌ها و تحلیل‌ها را در قالب اطلاع‌نگاشت منتشر می‌کند.

در صفحه‌ چهارم این نشریه نیز بیاناتی از رهبر انقلاب به صورت روایت‌گونه درباره‌ی شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر می‌شود.

از تمامی علاقه مندان و مخاطبین نشریه‌ خط حزب‌الله دعوت به‌عمل می‌آید تا در تکثیر و توزیع این ویژه‌نامه در مساجد، هیات‌های مذهبی و مراسم‌های گرامیداشت این شهید والامقام، همکاری کنند.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

 

خط حزب‌الله|ویژه‌نامه شهادت سردارِ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

خط حزب‌الله|ویژه‌نامه شهادت سردارِ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

پوستر یک جهان منتقمت خواهد بود

 یک جهان منتقمت خواهد بود

 

 

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای