مشاور سیاسی رئیس‌جمهور عراق استعفا داد
مشاور سیاسی رئیس‌جمهور عراق استعفا داد
مشاور سیاسی رئیس‌جمهور عراق در واکنش به دیدار برهم صالح با دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در اجلاس داووس، از سمت خود استعفا داد.

به گزارش ناب خبر،به نقل از السومریه نیوز، احمد الیاسری مشاور سیاسی برهم صالح رئیس‌جمهور عراق روز چهارشنبه در پی دیدار صالح با دونالد ترامپ در حاشیه اجلاس داووس از سمتش استعفا داد.

یک منبع امنیتی عراق به السومریه نیوز گفت که «این استعفا در واکنش به دیدار روز چهارشنبه برهم صالح با دونالد ترامپ صورت گرفت».

روسای جمهور عراق و آمریکا روز چهارشنبه در حاشیه اجلاس داووس در سوئیس با یکدیگر دیدار و درباره روابط دوجانبه و حضور نیروهای آمریکایی در عراق بحث و تبال نظر کردند.

دیشب نیز گردان‌های حزب‌الله عراق همزمان با سفر برهم صالح به سوئیس برای شرکت در این اجلاس، درباره دیدار وی با ترامب هشدار داد.

«ابوعلی العسکری» مسئول امنیتی گردان‌های حزب‌الله عراق روز سه‌شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: «ما بر ضرورت پایبندی برهم صالح در عدم دیدار با ترامپ احمق و همراهان قاتل وی تاکید می‌کنیم».

مسئول امنیتی گردان‌های حزب‌الله عراق تأکید کرد: « ما به برهم صالح در صورت دیدار با ترامپ خوش‌آمدگویی نخواهیم گفت و مردم آزاده برای اخراج وی از بغداد اقدام خواهند کرد».

  • نویسنده : ناب خبر