وقوع چند انفجار در ایالت ماساچوست آمریکا
وقوع چند انفجار در ایالت ماساچوست آمریکا
چند انفجار در کارخانه تولید مواد شیمیایی و دارویی در ایالت ماساچوست آمریکا به وقوع پیوست.

به گزارش ناب خبر،به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، چند انفجار در کارخانه تولید مواد شیمیایی و دارویی در ایالت ماساچوست آمریکا به وقوع پیوست.

بر این اساس، مقامات دولتی آمریکا اعلام کردند: وقوع چند انفجار در کارخانه تولید موادشیمیایی و دارویی سبب ایجاد شکافی بزرگ در پشت بام و تخلیه کارکنان و کارگران آن شد.

استفان برادبری، معاون آتش نشانی منطقه نیوربری پورت در این باره گفت: ماموران آتش نشانی پس از وقوع حادثه انفجار و ورود به ساختمان کارخانه PCI Synthesis در این منطقه به تخلیه کارکنان اقدام کردند. همچنین سه انفجار دیگر ۱۵ دقیقه پس از ورود ماموران آتش نشانی به این کارخانه روی داد که یکی از آن‌ها سبب ایجاد حفره‌ای ۱.۵ در ۲.۵ متری در سقف شد. در حالی که کارگران هنگام وقوع انفجار‌ها سر کار خود بودند، اما هیچکدام از آن‌ها مجروح نشدند.

براساس اظهارات سخنگوی اداره آتش نشانی ماساچوست هنوز علت اصلی وقوع انفجار‌ها مشخص نشده است. این کارخانه به مساحت ۶ هزار متر مربع در پارک صنعتی واقع شده و مواد اولیه برای صنعت داروسازی تولید می‌کند. به منظور تلاش برای جلوگیری از حوادث غیرمترقبه سه شرکت واقع در نزدیکی محل وقوع حادثه تخلیه شدند.

  • نویسنده : ناب خبر