سه شهرک دیگر در غرب استان حلب آزاد شد
سه شهرک دیگر در غرب استان حلب آزاد شد
ارتش سوریه سه شهرک دیگر را در شمال غرب استان حلب از اشغال تروریست‌ها خارج کرد.

به گزارش ناب خبر،ارتش و همپیمانان سوریه امروز (دوشنبه) سه شهرک دیگر را در شمال غرب استان حلب آزاد کرده و به پیشروی خود در این منطقه ادامه دادند.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، سه شهرک «عنجاره»، «حور» و «القاسمیه» در شمال غرب حلب در جاده «۶۲» به دست ارتش سوریه افتاده است و پیشروی در این جاده می‌تواند موجب تسلط آتش‌باری ارتش سوریه بر شهرک «قیتان» از مهم‌ترین نقاط تحت کنترل جبهه النصره شود.

همچنین نیروهای سوری با کنترل سه شهرک مذبور، خود را به چهار کیلومتری مرکز دیده‌بانی ترکیه در شهرک «الشیخ عقیل» رسانده‌اند.

در همین حال مرکز اطلاع‌رسانی الاعلام الحربی از کشته شدن ۶۶۰ تروریست از زمان آغاز دور جدید درگیری‌های گسترده در ادلب و حلب (از چهارم بهمن) تا شب گذشته خبر داد.

در این میان منابع خبری تروریست‌های سوری نیز از احداث یک مقر نظامی جدید ترکیه در روستای «البردقلی» ما بین شهر «الدانا» و شهرک «سرمدا» در شمال ادلب خبر دادند.

سه شهرک دیگر در غرب استان حلب آزاد شد

ارتش سوریه روز یکشنبه و پس از آنکه کنترل آخرین پایگاه‌های تروریست‌ها در منطقه «صالات اللیرمون» در شمال حلب را به‌دست گرفت توانست امنیت را به طور کامل به شهر حلب بازگرداند.

همراه با پیشروی بسیار سریع نیروهای دولت سوریه در دو هفته گذشته، «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه گفته است که ارتش سوریه باید تا آخر ماه میلادی جاری، از مناطقی که آزاد کرده خارج شود و بار دیگر آن‌ها را به دست تروریست‌ها بسپارد

  • نویسنده : ناب خبر