۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد شهرستان کارون اهدا شد
۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد شهرستان کارون اهدا شد
حمزه کنانی مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون گفت: صبح امروز ۱۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد ریال برای نوعروسان زیر پوشش این نهاد اهدا شد.

به گزارش ناب خبر،صبح امروز (6 اسفند 1398) با حضور حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون ،جمزه کنانی مدیر کمیته امداد امام جمینی کارون ،۱۰ سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد این شهرستان اهدا شد

حمزه کنانی مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون گفت: ۱۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد ریال برای نوعروسان زیر پوشش این نهاد اهدا شد.

وی با بیان اینکه برای هر سری از این جهیزیه‌ها ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است افزود: این جهیزیه‌ها شامل یخچال، فرش، کولر گازی و سایر وسایل مورد نیاز برای زندگی مشترک است.

حمزه کنانی، کمک‌های افراد خیر در همیاری با کمیته امداد امام را مهم دانست و گفت: اهدای کمک‌های مردمی نقشی مهم در تامین جهیزیه برای نوعروسان نیازمند زیر پوشش نهادهای حمایتی دارد و از خیران و نیکوکاران درخواست داریم در این امر خداپسندانه این اداره را یاری کنند تا بتوانیم در سال جدید جهیزیه نوعروسان جدید را تامین کنیم.

مدیرکمیته امداد امام شهرستان کارون یادآورشد: در سال جاری نیز ۶۹ فقره جهیزه به دامادان و نوعروسان تحت پوشش اهدا شد.

حجت الاسلام والمسلمین خضیراوی امام جمعه کارون در آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام گفت: یکی از کارهای بسیار مهم و خوب کمیته امداد شهرستان کارون اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش این نهاد است که توانستند عده زیادی را نیز تحت پوشش خود قرار دهند.

وی افزود: قطعا نیازمند کمک خیرین در سطح شهرستان کارون و استان است که به این امر توجه کنند، که مسئله ازدواج یک مسئله بسیار مهم در میان جوانان ماست و امیداورم خیرین و نیکوکاران در این زمینه کمک کنند تا کمیته امداد افراد بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهد.

  • نویسنده : ناب خبر