محدودیت شدید تردد در جاده‌های بین شهری خوزستان
محدودیت شدید تردد در جاده‌های بین شهری خوزستان
ادامه شیوع ویروس کرونا و لزوم اعمال محدودیت‌های شدید در رفت‌وآمد مردم، باعث اعلام ممنوعیت تردد در برخی جاده‌های بین شهری استان خوزستان شد.

به گزارش ناب خبر، در حالی که بیش از یک ماه از شیوع بیماری و ویروس کرونا در کشورمان می‌گذرد، هنوز هم آمار ابتلا به این ویروس شیب نزولی پیدا نکرده و در این جهت محدودیت‌ها در بخش‌های مختلف اعمال شده است.

در همین راستا طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار است در شهرهای مختلف استان اجرا شده و محدودیت‌های در جاده‌های بین شهری، تدریجا در حال اعمال هستند.

ورودی اندیکا از مسجدسلیمان، بسته شد

بر این اساس حیدر کاظمی سرپرست فرمانداری اندیکا گفت: ورودی اندیکا از سمت مسجدسلیمان ، به منظور جلوگیری از تجمع مردم در بوستان‌ها و طبیعت منطقه، از بعدازظهر روز دوشنبه بسته شد. این جاده در راستای مبارزه با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر آن، پیش از پل گدار بسته شده و تنها به خودروهای امدادی،حامل های نفتی و مواد غذایی اجازه تردد داده می‌شود.

وی افزود : با هرگونه تجمع در روز ۱۳ فروردین نیز برخورد شدید قانونی می شود و به شهروندان توصیه می کنیم همچنان در خانه بمانند.

کاظمی گفت: تنها هدف ما سلامت جامعه و است که انتظار میرود شهروندان در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند.

ورودی و خروجی‌های ایذه بسته شد

اما حسین لامی‌زاده عصر امروز در جلسه شورای سلامت با اشاره به برنامه‌های ویژه روزهای ۱۲ تا ۱۴ فروردین در این شهرستان اظهار کرد: تردد خودروها در روز ۱۳ فروردین در خیابان‌های شهر ایذه ممنوع بوده و خودروهایی که در این روز تردد داشته باشند به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان توسط پلیس جریمه خواهند شد.

فرماندار ایذه گفت: ورودی و خروجی‌های ایذه تا روز چهاردهم فروردین بسته خواهند بود و محدودیت‌ها در این مسیرها اعمال شده است.

لامی‌زاده در پایان افزود: به دلیل مسدود شدن جاده‌ها از امشب تا ۱۴ فروردین، در صورت حضور شهروندان در مناطق بیرون از شهر و مناطق روستایی، باید تا زمان بازگشایی جاده در آن مناطق بمانند.

ممنوعیت تردد در جاده اهواز – خرمشهر

بهمن یوسفی نیز امروز در این باره بیان کرد: با توجه به دستور استاندار خوزستان و محدودیت تردد و همچنین پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا جاده اهواز – خرمشهر از روز سه شنبه ۱۲ فروردین تا اطلاع ثانوی بسته می‌شود.

وی افزود: همچنین جاده امام جعفر صادق (ع) که تعدادی از روستاهای این بخش را به یکدیگر متصل می‌کند نیز در راستای مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از ۱۲ فروردین بسته می‌شود.

بخشدار اسماعیلیه اهواز گفت: این تدابیر برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود و از شهروندان خواستاریم که در این مسیرها تردد نکنند.

به گزارش فارس، با توجه به در پیش بودن روز طبیعت و خطر شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا بر اثر اجتماعات انسانی، محدودیت‌های شدیدی در ورودی و خروجی شهرهای خوزستان اعمال شده است.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس