افتتاح کارگاه بزرگ تولید ماسک، دستکش و لباس محافظ کرونا در شهرستان کارون
افتتاح کارگاه بزرگ تولید ماسک، دستکش و لباس محافظ کرونا در شهرستان کارون
بعدازظهر امروز مراسم افتتاح کارگاه بزرگ تولید ماسک،دستکش و لباس محافظ کرونا در شهرستان کارون با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، سروان پاسدار رضا محمد خواه فرمانده سپاه کارون، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش ناب خبر؛ بعدازظهر امروز مراسم افتتاح کارگاه بزرگ تولید ماسک،دستکش و لباس محافظ کرونا در شهرستان کارون با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، سروان پاسدار رضا محمد خواه فرمانده سپاه کارون، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان کارون در حاشیه این مراسم گفت: تولید ماسک، دستکش و لباس بیمارستانی در کارگاه بزرگ استان خوزستان که به همت خواهران بسیجی شهرستان کارون شکل گرفته است در حال انجام است.

وی افزود: این مراسم به نام یادواره شهدای خدمت نام دارد و محدود به امروز نیست، بلکه بیش از یکماه است که کارگاه تولیدی ماسک شهرستان فعالیت دارد و در ادامه تا برطرف شدن نیاز مردم پابرجا خواهد ماند.

سروان پاسدار رضا محمدخواه خاطرنشان کرد: این بار یادواره شهدا رنگ و بوی خدمت گرفته است و تولید ماسک، دستکش و لباس محافظ بیمارستانی در اقدامی جهادی توسط خواهران بسیجی شهرستان کارون در حال انجام است و هر میز خدمت به نام یک شهید والا مقام و ثواب آن هدیه ای برای شادی آن شهید در نظر گرفته شده است.

وی به شعار امسال بنام جهش تولید اشاره کرد و گفت: خواهران جهادی و بسیجی شهرستان کارون طبق فرمایشات حضرت آقا همتی مضاعف داشتند و ان شالله از روزی ۲ هزار تولید ماسک به روزانه ۱۰ هزار ماسک ارتقا خواهد یافت.