واکنش دانش آموزان بسیجی استان تهران به پایتخت۶
واکنش دانش آموزان بسیجی استان تهران به پایتخت۶
دانش آموزان بسیجی استان تهران با صدور یک بیانیه نسبت به برخی ناهنجاری ها در سریال پایتخت۶ واکنش نشان دادند.

به گزارش ناب خبر،دانش آموزان بسیجی استان تهران با صدور یک بیانیه نسبت به برخی ناهنجاری ها در سریال پایتخت۶ واکنش نشان دادند. شرح این بیانیه به شرح ذیل است:

رهبر معظم انقلاب اسلامی: این سخن را دشمنان ایران صریح می گویند که ( غلبه بر جمهوری اسلامی ایران و غلبه بر حاکمیت اسلام) با جنگ نظامی و تحریم اقتصادی موفقیت آمیز نیست بلکه با کار فرهنگی و نفوذ فرهنگی موفقیت آمیز است.

 امروزه عقیده اسلام در عصر جدیدی از زندگی بشریت مطرح کردن دین و زندگی در همراهی یکدیگر و منافات نداشتن این دو با یکدیگر است.

دشمنان اسلام علاوه بر مخالفت های آشکار خود با این تفکر ناب محمدی، اقداماتی را برای تخریب این تفکر انجام داده اند و امروز مشاهده میکنیم  اصلی ترین هدف دشمنان کشور خدشه دار کردن فرهنگ و ضربه زدن به آن است.

آیا امروز که اصلی ترین هدف دشمنان این مسئله است ما خود هم با  بی توجهی کردن راه ضربه زدن به فرهنگمان را برای دشمنان هموار کنیم؟

امروز عصر تکنولوژی است و تاثیر رسانه ها بر اذهان عمومی بسیار بیشتر از گذشته شده است.

یکی از سازمان های رسمی کشور که در خط مقدم  جبهه رسانه ای در مقابل دشمنان باید بایستد و فرهنگ ایرانی _  اسلامی را ترویج کند ، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

بدیهی است که استفاده از پنجره طنز در قالب رساندن برخی مفاهیم نادرست اجتماعی موجب از بین بردن قبح این مسائل در نگاه عموم مردم می شود.

در نوروز سال جاری سریال پایتخت از شبکه ی یک سیما بر روی آنتن رفت.

این سریال از جهات مختلف قابل بررسی است که یکی از مهم ترینِ آنها نوعِ فرهنگِ زندگی ، پوشش ، رفتار های متقابل، عادی سازی برخی ناهنجاری های اجتماعی و مذهبی و … است که در این سریال منطبق با فرهنگ ایرانی _ اسلامی نبوده و ممکن است فرهنگ نادرستی را در جامعه ترویج دهد که آنگاه آثار زیان باری را برای جامعه خواهد داشت.

دغدغه ای که امروز در اذهان جوانان مومن و انقلابی وجود دارد آن است که فضای رسانه ای حاکم بر نظام اسلامی باید رشد دهنده و تعالی بخش جامعه بوده و از ترویج رضائل و انحرافات اخلاقی به دور باشد تا رشد و اعتلای همه جانبه جامعه را دربرگیرد.

ما دانش آموزان بسیجی شهرستان‌های استان تهران و عضو کانون آینده سازان انقلاب اسلامی از مسئولین سازمان صدا و سیما انتظار داریم که نسبت به محتوای مجموعه های تولید شده برای پخش در رسانه ملی، دقت لازم را به عمل بیاورند تا سرمایه های مادی و معنوی ملی دستخوش کم توجهی، غفلت یا خدایی ناکرده خیانت بدخواهان قرار نگیرد.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کانون آینده سازان انقلاب اسلامی
سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس