غربالگری مشمولان اعزام به خدمت در خوزستان
غربالگری مشمولان اعزام به خدمت در خوزستان
مشمولان اعزام به خدمت غربالگری می شوند.

به گزارش ناب خبر،معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی خوزستان گفت : براساس هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تمامی مشمولان اعزامی در یکم و سوم اردیبهشت ماه امسال از نظر وضعیت  سلامت معاینه و غربالگری می شوند.

سرهنگ سید فرشاد موسوی تبار افزود : این دسته از مشمولان می بایست به همراه برگ محل مراجعه که از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) دریافت کرده اند، به مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه و در صورت تایید سلامتی آنان در زمینه ویروس کرونا، برگ محل مراجعه ممهور به مهر تایید مرکز بهداشت می شود.

وی ادامه داد : همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، تست غربالگری سربازان مجدد در روز اعزام در وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش نیروهای مسلح انجام می شود.

معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی خوزستان تاکید کرد : این اقدام به منظور پیشگیری ازانتقال ویروس کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی مناسب برای مشمولان اعزامی انجام می شود.

سرهنگ موسوی تبار گفت : اعزام مشمولان در تاریخ مذکور پابرجاست و تاریخ آن تمدید نمی شود و مشمولانی که بدون عذر غیبت نمایند غایب محسوب می شوند.

وی افزود : مشمولان فارغ التحصیل رشته های پزشکی ،  پیراپزشکی ، پرستاری و فوریت های پزشکی جهت مقابله با ویروس کرونا و کمک به هموطنان لازم است تا پایان فروردین ماه درخواست اعزام به خدمت را در سامانه دفاتر پلیس به علاوه ۱۰ ثبت نمایند.

  • نویسنده : ناب خبر