برگزاری رژه خدمت و سلامت در خوزستان
برگزاری رژه خدمت و سلامت در خوزستان
به مناسبت روز ارتش رژه خدمت و سلامت در خوزستان برگزار می شود.

به گزارش ناب خبر،ارشد و فرمانده قرارگاه  ارتش در منطقه جنوب غرب کشور با اعلام این خبر گفت : این رژه به علت شیوع بیماری کرونا و برابر دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

امیر حمزه بیدادی افزود : در این رژه  که ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز ۲۹ فروردین ماه برگزار می شود  خودروهای جنگ نوین برای رفع آلودگی، ضدعفونی و گندزدایی از اماکن عمومی، مراکز تخصصی و … در شهر اهواز عملیات خود را با به کارگیری تیم‌های پزشکی آغاز می‌کنند .

وی ادامه داد :  رژه خدمت و سلامت پس از اهواز در سایر شهرهای استان انجام و طی آن عملیات دفاع بیولوژیکی و مقابله با ویروس کرونا اجرا می‌شود.

ارشد و فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب غرب کشور تاکید کرد : راه اندازی ۲۵ ایستگاه غربالگری کرونا و ۴۳۸ تخت نقاهتگاهی برای سپری دوران نقاهت بیماران کرونایی در استان از جمله اقدامات ارتش در خوزستان برای مقابله با کروناست.

امیر بیدادی  گفت :هیچ‌گونه بیماری کرونا در پادگان‌های ارتش در خوزستان  مشاهده نشده  و در ورودی همه پادگان‌ها یک مرکز تریاژ پیش‌بینی و مستقر شده است که هر شخصی وارد پادگان می‌شود توسط این افراد کنترل و تب سنجی می‌شود تا در صورت وجود علایم بیماری به مرکز درمان منتقل شود.

  • نویسنده : ناب خبر