رزمایش «کمک مومنانه» سپاه شهرستان کارون برگزار شد
رزمایش «کمک مومنانه» سپاه شهرستان کارون برگزار شد
بعدازظهر امروز رزمایش سراسری کمک مومنانه سپاه با حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون، سروان پاسدار رضا محمد خواه فرمانده سپاه شهرستان،مسئولین ادارات و بسیجیان شهرستان برگزار شد.

به گزارش ناب خبری؛ بعدازظهر امروز رزمایش سراسری کمک مومنانه سپاه با حضور حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون، سروان پاسدار رضا محمد خواه فرمانده سپاه شهرستان کارون،مسئولین ادارات و بسیجیان شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام خضیراوی امام جمعه شهرستان کارون با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه گفت: مردم نشان دادن که در بحران‌ها و مشکلات پشتیبان یکدیگر هستند و شرایط کرونایی نیز یکی دیگر از عرصه‌هایی است که نیازمند همدلی و کمک به یکدیگر هستیم.

وی افزود: عده‌ای به خاطر تعطیلی کسب‌وکارها دچار مشکل شده‌اند به همین دلیل رهبر معظم انقلاب مردم را به شرکت در رزمایش مواسات و کمک مومنانه فراخواندند.

امام جمعه کارون خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه و همدلی میان مردم کار ارزشمندی است که آن را بارها در شهرستان کارون دیده ایم.

سروان پاسدار رضا محمدخواه فرمانده سپاه شهرستان کارون نیز با بیان اینکه در رزمایش کمک مومنانه و در مرحله اول ۱۵۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان توزیع خواهد شد، گفت: رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان کارون آغاز شده است.

وی افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر به راه انداختن رزمایش گسترده کشوری برای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، خیرین و موسسات خیریه، مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج در شهرستان کارون و روستاهای تابعه روحیه ایثارگری و انفاق خود را به نمایش گذاشتند و با تمام توان وارد عرصه شدند که تاکنون کمک‌های خوبی جمع‌آوری شده است.

گفتنی است رزمایش سراسری کمک مومنانه با رمز یا بقیه الله توسط فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان شروع بکار کرد.