تاسیس سازمان لیگ بسکتبال، شاید تا پایان سال
تاسیس سازمان لیگ بسکتبال، شاید تا پایان سال
رئیس فدراسیون بسکتبال می‌گوید سازمان لیگ احتمالا تا پایان سال تاسیس خواهد شد.

به گزارش ناب خبر،داشتن سازمان لیگ یکی از دغدغه‌های بازیکنان، مربیان و باشگاه‌ها و مسئولان فدراسیون بسکتبال بوده، اما در سالیان گذشته تلاش جدی برای راه اندازی آن صورت نگرفته است.

در زمان محمود مشحون حرکتی برای انجام این کار صورت گرفت، اما به سرانجام نرسید و همان کمیته مسابقات ادامه پیدا کرد و تمام بار برگزاری رقابت‌ها بر دوش فدراسیون ماند و تمام تصمیم گیری‌ها و برنامه ریزی‌ها برعهده مسئولان این فدراسیون بود.

حالا در دوره فعلی فدراسیون بسکتبال که ریاست آن را رامین طباطبایی برعهده دارد، صحبت‌هایی در مورد تاسیس سازمان لیگ به گوش می‌رسد و یکی از تصمیمات هیات رئیسه تاسیس سازمان لیگ بوده است.

رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون در گفت‌وگو با فارس،‌ درباره این موضوع اظهار داشت: یکی از دستورات هیات رئیسه فدراسیون این بوده که برای تاسیس سازمان لیگ برنامه ریزی کنیم و اساس نامه و آیین نامه آن را بنویسیم.

وی ادامه داد: سازمان لیگ باید کاملا مستقل باشد و اساس نامه آن با ظرافت خاصی نوشته شود. برهمین اساس ما یک گروه کاری را تشکیل خواهیم داد تا روی این موضوع کار کنند. از مدیران باشگاه‌ها هم نظرخواهی می‌کنیم و آنها هم در مورد این کار نقش خواهند داشت.

طباطبایی در مورد اینکه فکر می‌کنید تا پایان سال این سازمان تاسیس شود یا خیر، گفت: بله تلاش ما این است که این اتفاق بیفتد و سال آینده مسابقات زیر نظر سازمان لیگ برگزار شود.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس