صنوف متخلف پلمپ می شوند
صنوف متخلف پلمپ می شوند
صنوف خوزستان در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با هماهنگی دستگاه قضایی پلمب خواهند شد.

به گزارش ناب خبر،سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان تصمیمات شورای تامین استان در خصوص مدیریت اپیدمی کرونا در استان گفت از امروز ۱۰۰ اکیپ متشکل از نمایندگان بهداشت، تعزیرات، اماکن، نیروی انتظامی، نیروی بسیج و شهرداری ها تحت مدیریت فرمانداری ها از تمام صنوف، بازارهای سرپوشیده و پاساژها بازدید خواهند کرد و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با هماهنگی دستگاه قضایی پلمب خواهند شد.

رضا نجاتی افزود: همچنین بر اساس تصمیم شورای تامین استان با توجه به آمار بالای مبتلایان کرونا در چند شهر استان به ویژه اهواز اگر ظرف سه روز آینده مردم و صنوف این شهرها نسبت به رعایت اصول بهداشتی بی توجهی یا کم توجهی نمایند و همچنان آمار بالا باشد، شهر مربوطه قرنطینه خواهد شد.

وی ادامه داد: مدارس و دانشگاه ها نیز تا مقطع کارشناسی ارشد تا ۲۷ اردیبهشت ماه در سراسر استان تعطیل بوده و مقطع دکتری نیز دایر خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان عنوان کرد: درخصوص شهرهایی که کم خطر یا سفید اعلام شده است با توجه به اطلاعات جدیدی که از سوی علوم پزشکی ارائه شده است، ظرف امروز و فردا وضعیت این شهرها مورد بررسی قرار می‌گیرد و احتمال تغییر شرایط این شهرها وجود دارد و پس از آن وضعیت شهرها و تصمیماتی که متناسب با شرایط هر شهر گرفته خواهد شد را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

  • نویسنده : ناب خبر