انهدام یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب در شادگان
انهدام یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب در شادگان
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب، در شهرستان شادگان خوزستان شناسایی و متلاشی شد.

به گزارش ناب خبر،سردار حیدر عباس زاده روز سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در نیمه دوم سال ۹۸ اعضای یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب، اقداماتی از جمله به شهادت رساندن سرگرد عبدالحسین مجدم فرمانده بسیج دارخوین، مجروح کردن درجه دار نیروی انتظامی پاسگاه خنافره، تیراندازی به سمت مقرهای سپاه، نیروی انتظامی، حوزه علمیه، سرقت‌های مسلحانه و ترسیم پرچم جعلی گروه‌های تجزیه‌طلب الاحواز را در شهرستان شادگان انجام دادند.

وی افزود: پس از آن با کار اطلاعاتی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان و همکاری و پشتیبانی دادستان شهرستان شادگان تمامی اعضای این شبکه شناسایی شدند.

سردار عباس زاده ادامه داد: اعضای این شبکه تروریستی بعضی از اقدامات خود را مستندسازی کرده و به خارج از کشور ارسال می‌کرد.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با اقدامات ویژه هشت نفر از اعضای شبکه تروریستی تجزیه‌طلب، را شناسایی و با هماهنگی دادستان شهرستان شادگان در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: همچنین تعدادی افراد مرتبط با این شبکه تروریستی تجزیه طلب، شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار قرار دارد.

انهدام یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب در شادگان

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : ایرنا