شناسایی ۶۲۵ بیمار مبتلا به کوئید ۱۹ در خوزستان
شناسایی ۶۲۵ بیمار مبتلا به کوئید ۱۹ در خوزستان
625 بیمار مبتلا به کوئید 19 در خوزستان شناسایی شد.

به گزارش ناب خبر،سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت : مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه های تشخیص کرونا در خوزستان، از دیروز تا امروز (۹ لغایت ۱۰خرداد۹۹) این تعداد مبتلا به کرونا که به تفکیک  ۴۸۰بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۴۵ بیمار در مراکز درمانی بستری هستند در استان شناسایی شدند.

دکتر علی احسان پور افزود : با احتساب این موارد جدید تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان به ۱۴۱۵۳ نفر رسید.

وی ادامه داد : در حال حاضر ۸۷۷  بیمار در بیمارستان های استان تحت درمان هستند و خوشبختانه با تلاش های مدافعان سلامت مردم، ۱۲۷۲۹ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد : متاسفانه در شبانه روز گذشته،۱۷  نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند تا تعداد فوت شدگان ناشی از کرونا به ۵۴۷ نفر افزایش یابد.

دکتر احسان پور با توجه به اعلام از سرگیری فعالیت ادارات با حضور تمامی کارکنان از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت :  انتظار می رود  پروتکل های بهداشتی با حداکثر توجه در ادارات و ارگان هایی که روزانه پذیرای تعدای زیادی از مردم هستند، رعایت   و مردم عزیز نیز در زمان حضور در خارج از منزل، فاصله گذاری اجتماعی مورد مورد توجه قرار دهند.

  • نویسنده : ناب خبر