عمدی بودن آتش سوزی پارک چوبی در کیانپارس اهواز
عمدی بودن آتش سوزی پارک چوبی در کیانپارس اهواز
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش سوزی پارک چوبی کودکان واقع در جاده ساحلی منطقه کیانپارس اهواز عمدی بوده است.

به گزارش ناب خبر،ابراهیم قنبری افزود: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز در پی اعلام آتش سوزی در پارک  چوبی منطقه کیانپارس اهواز، بلافاصله خودرو‌های آتش نشانی به محل حادثه اعزام و عملیات مهار آتش را آغاز کردند.
وی ادامه داد: سه دستگاه خودروی آتش نشان از ایستگاه ۳۳ به محل حادثه اعزام شدند و از سرایت آتش به سایر بخش‌های پارک جلوگیری کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: نیرو‌های آتش نشان پس از مهار آتش، محل حادثه را ایمن سازی کردند.

وی تصریح کرد: طبق برسی،‌های اولیه افرادی به عمد این پارک را که جزو اموال بیت المال است به آتش کشیده‌اند.

قنبری عنوان کرد: آتش نشانی اهواز در روز‌های اخیر بیش از هفت عملیات سنگین مهار آتش را تجربه کرده و برای حفظ سلامت شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی خاطر نشان کرد: انفجار منزل مسکونی در جاده اهواز – خرمشهر، انفجار منزل مسکونی در منطقه سه راه خرمشهر، آتش سوزی در پارک ۴۲ هکتاری، آتش سوزی انبار ضایعات چوب شرکت فولاد خوزستان و حریق سنگین در واحد مسکونی در منطقه زیتون کارمندی از جمله حوادث روز‌های اخیر بوده‌اند.

بر اساس این گزارش ظهر دیروز هم آتش سوزی در انبار ضایعات چوب شرکت فولاد خوزستان خساراتی برجا گذاست که با تلاش آتش نشانان مهار شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عصر دیروز هم از وقوع آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی در منطقه زیتون کارمندی خبر داد که آتش نشانان همزمان با مهار آتش، ۳۰ نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند.

روز یکشنبه نیز آتش سوزی در پارک حجاب اهواز توسط نیرو‌های آتش نشانی مهار شد و چندین درخت حدود ۶۰ ساله در این آتش سوزی از بین رفت.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما