ملی‌پوش دوومیدانی: به رکورد جهانی می‌رسم
ملی‌پوش دوومیدانی: به رکورد جهانی می‌رسم
ملی‌پوش دوومیدانی زنان ایران در رشته پرش با نیزه، گفت: به‌دلیل مشکلات بسیار در این یکسال از رکوردها و شرایطم راضی نیستم، اما توان ایران را دارم تا به رکورد جهانی برسم.

به گزارش ناب خبر،مهسا میرزاطبیبی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: بدلیل کرونا روال تمرینات خیلی تغییر کرد و در خانه به‌مدت یک‌ساعت تمرین می‌کنم. در حالی که پیش از آن چهار ساعت در روز این تمرینات را انجام می‌دادم. تمرینات پرش نیز را نمی‌توان جز در پیست انجام داد و به همین دلیل تمریناتم به صورت هوازی زیر نظر مربی در منزل بود تا بدنم را آماده نگاه دارم. اکنون که پیست‌ها باز شده است در آنجا تمرین می‌کنم.

وی افزود: از آنجایی که محمدمحسن ربانی رییس کمیته پرش‌ها شده است، شرایط مناسبی داریم و مشکلات ما را پیگیری می‌کند. همچنین حامی مالی خوبی داریم که سال گذشته با حمایت آنان، نیزه‌ام تامین شد. علاوه بر آن برای حضور در مسابقات باشگاهی و جایزه بزرگ با شرکت پولیمر خلیج‌فارس قرارداد بستم.

ملی‌پوش دو و میدانی عنوان کرد: هر چند در این یکسال شرایط و رکوردهایم تغییری نکرد و از آن راضی نیستم. زیرا در آن مدت به‌دنبال تهیه سخت‌افزار بودم اما از بهمن شرایطم بهتر شد و امیدوارم امسال رکوردهای خوبی بزنم. در خود می‌بینم که به رکورد جهانی برسم.

وی اضافه کرد: برای بهبود رکوردها باید در مسابقات مختلفی شرکت کنیم و در شرایط متفاوتی با رقیبان قرار داشته باشم. در ایران همواره تنها مسابقه می‌دهم و کسی نیست تا با او رقابت کنم. وقتی رقابتی وجود نداشته باشد پیشرفتی هم نمی‌کنیم. فرزانه فصیحی هم در مسابقات زیادی شرکت کرد و با رقیبان بی‌شماری به رقابت پرداخت تا توانست رکورد جهانی را بزند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما