نگرانی مردم از اعلام نشدن آمار کرونا در خوزستان
نگرانی مردم از اعلام نشدن آمار کرونا در خوزستان
اگر با همین روش برای مقابله با بیماری کرونا پیش برویم آخرین استان در کشور برای مقابله با کرونا خواهیم بود.

به گزارش ناب خبر، سیدکریم حسینی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری ناشی از ویروس کرونا در اداره کل مدیریت بحران خوزستان گفت: اگر با همین روش برای مقابله با بیماری کرونا پیش برویم آخرین استان در کشور برای مقابله با آن خواهیم بود لذا ضرورت دارد برای خروج از این وضعیت از همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی استفاده کنیم.

سیدکریم حسینی
وی گفت : این که آمار اعلام نمی‌شود موجب نگرانی مردم است و این که هر روز در نزدیکی ما کسی فوت می‌کند حس ترس و نگرانی با خود به همراه دارد.
دکتر حسینی گفت: در برهه فعلی ضرورت دارد که از قوه قهریه در جلوگیری از برپایی تجمع‌ها، آیین‌های ترحیم و عروسی استفاده، و قاطعانه جلوی آن‌ها ایستاد؛ همه ما از نماینده گرفته تا مردم و مسوولان در برابر این پدیده موظف و مسوول هستیم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: شیوه برخورد ما با کرونا باعث شده تا به بیمار‌های دیگر کمتر توجه شود.
به گفته او: خوزستان دومین استان از نظر مرگ و میر بیماران قلبی است؛ بیماران قلبی به خاطر ترس و دلهره از ابتلا به کرونا به بیمارستان مراجعه نمی‌کنند بسیاری از بیماران جراحی نوبت‌های خود را لغو کرده و همه این عوامل موجب شده تا آمار مرک و میر ما بیشتر شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت کرونا همه وقت مدیریتی ما را گرفته است و ما ممکن است از جای دیگر ضرر کنیم؛ باید یک راه و مسیر را انتخاب کنیم اگر قرار است تعطیلی نباشد راه حل چیست؟

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان