ریاض،هدف حمله موشکی مقاومت یمن قرار گرفت
ریاض،هدف حمله موشکی مقاومت یمن قرار گرفت
منابع خبری از اصابت موشک به شمال ریاض پایتخت عربستان سعودی و وقوع چندین انفجار خبر دادند.

به گزارش ناب خبر،به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، فعالان عربستانی در شبکه‌های اجتماعی، تصاویری از اصابت موشک‌های شلیک شده از یمن به مناطقی در داخل عربستان پخش کردند.
این در حالی است که فرماندهی ائتلاف به سرکردگی حکام آل سعود ادعا کرد: سه فروند موشک بالستیک شلیک شده از یمن به طرف عربستان را هدف قرار داده است. این فرماندهی با صدور بیانیه ای همچنین از هدف قرار دادن چند فروند پهپاد خبر داد که در حال پرواز به طرف دو شهر نجران و جیزان بود.
ائتلاف متجاوز سعودی در ادامه ادعا‌های خود اضافه کرد: انصارالله یمن، سه موشک بالستیک از صعده به طرف عربستان سعودی شلیک کرد که دو موشک بالستیک به طرف نجران و یک موشک بالستیک دیگر به طرف جیزان رهگیری شد.
برخی منابع نیز هدف حملات موشکی بامداد امروز را ساختمان استخبارات عربستان سعودی در ریاض عنوان کرده اند.
فردی که بر روی تصاویر پخش شده در شبکه‌های اجتماعی سخن می‌گوید، تائید می‌کند که در حال فیلمبرداری از لحظه اصابت دومین موشک است. علت این انفجار‌ها، حمله موشکی و پهپادی بامداد امروز انصارالله یمن اعلام شده است. با وجود اینکه منابع رسمی سعودی غافلگیر شده اند و واکنشی متزلزل نشان داده اند، خبرگزاری رسمی عربستان سعودی مدعی شد ۳ فروند موشک بالستیک و ۸ فروند پهپاد یمنی‌ها را در آسمان این کشور هدف قرار داده است.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : شبکه تلویزیونی المیادین