انهدام ۶ باند سارق مسلح و دستگیری ۱۳ سارق سابقه دار
انهدام ۶ باند سارق مسلح و دستگیری ۱۳ سارق سابقه دار

به گزارش ناب خبر، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت : در پی شکایت و گزارش چندین فقره سرقت مسلحانه و زورگیری در چند نقطه دزفول، با دستور ویژه ، بررسی این موضوع در دستور کار تیم های اطلاعاتی و عملیاتی اداره آگاهی دزفول قرار گرفت. منصور محمدی خباز افزود: با همکاری یک تیم عملیاتی […]

به گزارش ناب خبر، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت : در پی شکایت و گزارش چندین فقره سرقت مسلحانه و زورگیری در چند نقطه دزفول، با دستور ویژه ، بررسی این موضوع در دستور کار تیم های اطلاعاتی و عملیاتی اداره آگاهی دزفول قرار گرفت.

منصور محمدی خباز افزود: با همکاری یک تیم عملیاتی منسجم از مامورین اداره آگاهی، نیروی مقاومت بسیج و سربازان گمنام امام زمان )عج( در یک عملیات هماهنگ و ضربتی ۱۳ سارق در قالب ۶ باند سرقت مسلحانه و زورگیری، سرقت به عنف طلاجات، کیف و موبایل قاپی، سرقت عنف موتورسیکلت و خودرو دستگیر شدند.

وی گفت : در این عملیات افرادی که در ماه گذشته به نیروهای خدوم و جهادی حمله‌ور شده بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند که بزودی پس از تکمیل تحقیقات، پرونده این سارقان جهت صدور حکم به دادگاه ارجاع خواهد شد.

بگفته دادستان دزفول متهمان در بازجویی‌های اولیه به زورگیری‌های مسلحانه در بلوار شهید دانش، کوی آزادگان، مهر شهر و مطب پزشکان متخصص اعتراف کردند.

وی گفت : پس از بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه سارقان، تجهیزات پزشکی سرقت شده از مطب پزشکان، چهار دستگاه خودرو شخصی، یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، دو تیغه قمه، دو تیغه چاقو، قطعات خودرو و موتورسیکلت و موبایل کشف شد.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : صدا و سیما مرکز خوزستان