ایجاد سامانه پرسرعت همراه اول در ۱۲ شهرستان خوزستان
ایجاد سامانه پرسرعت همراه اول در ۱۲ شهرستان خوزستان
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه‌اندازی تجهیز ۲۱ سایت همراه اول، شبکه ارتباطی همراه در ۱۲ شهرستان استان ارتقا یافت.

به گزارش ناب خبر،، رحیم فلاح‌زاده گفت: شبکه ارتباطات سیار در خوزستان با نصب و راه‌اندازی این تجهیزات و سایتهای پرسرعت همراه اول، توسعه و ارتقا یافته است.

وی افزود: این طرح به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و برخورداری شهروندان از خدمات مطلوب اجرایی شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، تجهیزات فنی روی ۲۱ سایت پرسرعت شهری و جاده‌ای – روستایی در مناطق پر ترافیک استان نصب و راه‌اندازی شده است.

فلاح‌زاده گفت: در این مرحله از طرح توسعه فاز هشت سایت همراه اول شهری و جاده‌ای – روستایی در شهرستان‌های اهواز، دزفول، باغملک، شوش، رامهرمز، آبادان، خرمشهر، ایذه، اندیمشک، هفتکل، اندیکا و حمیدیه تجهیزات فنی با تکنولوژی ۲ G و۳ G و ۴ G روی ۲۱ سایت پرترافیک همراه اول استان طبق زمان‌بندی و در موعد مقرر نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: تجهیز و ارتقای تکنولوژی در این سایت‌ها در راستای توسعه و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول در این مناطق و بهره‌مندی مشترکان از اینترنت با سرعت بالا انجام شده است.

عملیات ارتقاء تکنولوژی و توسعه ۳۳ سایت همراه اول در خوزستان با نصب تجهیزات اجرا شد .
  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما