پایان تیرماه، پایان بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان
پایان تیرماه، پایان بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان : ما تمام نیرو‌های خود را برای اتمام کار بازسازی مناطق سیل‌زده در خوزستان تا پایان تیرماه به کار خواهیم گرفت.

به گزارش ناب خبر، مسعود انصاریان گفت: دولت دو مصوبه در خصوص بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان داشت که در اجرای این مصوبات؛ ۱۳ هزار و ۳۶۵ واحد تعمیری و احداثی مربوط به مصوبه اول، در اواخر سال گذشته به اتمام رسید و به صاحبان آن‌ها تحویل داده شد.
وی افزود: مصوبه دوم دولت در خصوص بازسازی ۱۱ هزار و ۷۷۸ واحد بود که از این تعداد، یک هزار و ۶۴۸ واحد احداثی و ۱۰ هزار و ۱۳۰ واحد تعمیری است. عملیات بازسازی واحد‌های تعمیری مصوبه دوم نیز به اتمام رسیده و پیشرفت فیزیکی کار در خصوص واحد‌های احداثی نیز بیش از ۸۰ درصد است.
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان با بیان اینکه عملیات بازسازی همه واحد‌های تعمیری به اتمام رسیده است، خاطر نشان کرد: بیش از ۲۰ هزار واحد تعمیری در دو مصوبه دولت وجود داشت که کار بازسازی همه این واحد‌ها به اتمام رسیده و اهالی در این واحد‌ها ساکن شده‌اند.

مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار بود عملیات بازسازی مناطق سیل‌زده در خوزستان در پایان خردادماه امسال به اتمام برسد، اما شیوع کرونا و تعطیلی‌هایی که به دنبال آن آمد، باعث شد برنامه به تعویق بیافتد.

انصاریان گفت: همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در پایان تیرماه کار بازسازی مناطق سیل‌زده در خوزستان به اتمام برسد و همه واحد‌های احداثی نیز به صاحبان آن‌ها تحویل داده شوند.

 

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما