شناسایی ۲۳۸۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا/  ۱۹۹ نفر جان باختند
شناسایی ۲۳۸۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا/  ۱۹۹ نفر جان باختند
سخنگوی وزارت بهداشت: در شبانه روز گذشته ۱۹۹ نفر مبتلا به کرونا جان باختند و تعداد استان‌های قرمز و هشدار همچنان ۲۵ استان است.

به گزارش ناب خبر،دکتر سیما سادات لاری  افزود :  در شبانه روز گذشته و بر اساس معیار‌های تشخیصی پزشکی ۲۳۸۸ نفر به کرونا مبتلا و ۱۷۷۵ نفر نیز در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی گفت:همچنین اکنون تعداد موارد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی به ۳۴۱۱ نفر رسیده است و متاسفانه ضمن همدردی با خانواده‌های داغدیده تعداد ۱۹۹ نفر در شبانه روز گذشته جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود:مجموع جان باختگان کرونا در کشور تا به امروز به ۱۳۴۱۰ نفر رسیده است و تاکنون ۲۶۴ هزار و ۵۶۱ نفر مبتلا به بیماری کرونا در کشور شناسایی شده اند.

خانم لاری همچنین تعداد بهبود یافتگان کرونا تا امروز را ۲۲۷ هزار و ۵۶۱ نفر اعلام کرد.

وی ادامه داد:تاکنون ۲ میلیون و ۴۸ هزار و ۴۹ نفر از هموطنان تحت تست‌های تشخیصی آزمایشگاهی قرار گرفته اند.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه استان‌های ایلام، آذربایجان غربی  و شرقی، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند، گفت: استان‌های فارس، تهران، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان، یزد و خراسان شمالی هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

  • نویسنده : ناب خبر