توزیع مرغ منجمد در خوزستان
توزیع مرغ منجمد در خوزستان
معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان : توزیع مرغ منجمد در خوزستان همچنان ادامه دارد.

به گزارش ناب خبر، عبدالرحمان ناصریان با اشاره به توزیع مرغ منجمد در راستای تنظیم بازار گفت: افزایش قیمت مرغ در بازار و نیاز مردم به این محصول پرمصرف باعث شد از اوایل تیرماه توزیع مرغ منجمد از سوی اداره‌کل پشتیبانی امور دام خوزستان انجام شود.
وی افزود: به همت سازمان صمت خوزستان، توزیع مرغ منجمد بدون محدودیت و وقفه و با قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان در محل سردخانه و ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در مراکز خرده‌فروشی در حال انجام است.
ناصریان ادامه داد: در حال حاضر توزیع سهمیه ۳۰۰ تنی مرغ منجمد خوزستان در حال انجام است و پس از آن، به صورت پیوسته سهمیه ۶۰۰ تنی مرغ منجمد در استان توزیع خواهد شد.
وی گفت: کار توزیع مرغ تا زمان تنظیم کامل قیمت‌ها در بازار از سوی اداره‌کل پشتیبانی امور دام و با هماهنگی سازمان صمت خوزستان ادامه خواهد داشت و برنامه‌ای برای توقف توزیع نداریم.

معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان خاطرنشان‌کرد: توزیع مرغ منجمد داخلی در بازار استان به منظور تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها انجام می‌شود و تاکنون نیز باعث کاهش قیمت مرغ کشتار روز در بازار شده است.

وی در پایان با اشاره به موجودی فراوان مرغ منجمد در استان از فروشگاه‌های بزرگ دعوت کرد جهت دریافت سهمیه و عرضه آن به مردم به سازمان به سازمان صمت خوزستان مر اجعه کنند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : صدا و سیما مرکز خوزستان