پیروزی فولادخوزستان و شکست صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال
پیروزی فولادخوزستان و شکست صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال
رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور با پیروزی فولادخوزستان و شکست صنعت نفت آبادان پیگیری شد

به گزارش ناب خبر،هفته بیست وششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امشب آغاز شد که تیم فولادخوزستان با نتیجه ۲ بریک از سد میهمان خود تیم ذوب آهن اصفهان عبور کرد.

لوسیانو پریرا و صابر حردانی در دقایق ۵۵ و ۸۹ برای فولادخوزستان گلزنی کردند و فرشاد محمدی مهر در دقیقه ۶۳ گل ذوب آهن را به ثمر رساند.

شاگردان جواد نکونام با کسب این پیروزی با ۴۲ امتیاز و ۲ بازی کمتر درمکان ششم جدول رده بندی باقی ماندند.

در ورزشگاه نقش جهان اصفهان تیم صنعت نفت آبادان با یک گل مغلوب میزبان خود تیم سپاهان اصفهان شد و با ۳۷ امتیاز درمکان هفتم جدول رده بندی باقی ماند.

محمدرضا مهدی زاده دردقیقه ۱۵ تک گل بازی را به ثمر رساند.

این نتیجه درحالی رقم خورد که تیم سپاهان اصفهان به علت اخراج سروش رفیعی از دقیقه ۴۵ ده نفره به بازی ادامه داد.
درادامه این بازی‌ها تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس تهران از ساعت ۴۵/۲۰ فردا در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس تهران با گل محمدی فراتر از انتظار بوده و نتایج خوبی را کسب کرده است، گفت: ما تیمی هستیم که در آزادی توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم و امیدوارم با شکست دوباره پرسپولیس افتخار بزرگی به نام خودمان ثبت کنیم.

مهدی تارتار درنشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه پرسپولیس در اصل قهرمان لیگ شده است وباید به هوادارانشان تبریک گفت، افزود:دوست داریم با بازی خوب پرسپولیس را شکست دهیم و قهرمانی پرسپولیس را به تاخیر بندازیم و ما کار سختی پیش رو داریم.

وی گفت:برتری مقابل پرسپولیس کارآسانی نیست، اما امیدوارم تنها تیمی باشیم که قهرمان را رفت و برگشت شکست می‌دهیم .

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درخصوص محرومان و مصدومان این تیم دراین بازی گفت:برای بازی فردا میثم نقی زاده را به علت محرومیت دراختیار نداریم و سایر نفرات در شرایط خوبی هستند.

تیم نفت مسجدسلیمان هم اکنون با ۳۳ امتیاز درمکان هشتم جدول رده بندی قرار دارد.

پیروزی فولادخوزستان و شکست صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما