گروه‌های جهادی برای ارائه خدمات به مبتلایان به کرونا همت کنند
گروه‌های جهادی برای ارائه خدمات به مبتلایان به کرونا همت کنند
معاون درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان برای مشارکت در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا به کمک کادر بهداشت و درمان این استان بشتابند.

به گزارش ناب خبر،دکتر قاسم میری علی آباد روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: جامعه پرستاری و کادر درمان در پنج‌ ماه گذشته به صورت شبانه روز در خدمت مردم بودند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود این بحران تا ماه‌ها و حتی سال‌های آتی با افت و خیز متفاوت ادامه داشته باشد و مسلما حضور گروه‌های مردمی در کنار کادر درمان علاوه بر ارتقا روحیه کارکنان بیمارستان‌ها به افزایش رضایتمندی و کیفیت خدمات به بیماران کمک خواهد کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: به نمایندگی از مردم سیستان و بلوچستان از حضور داوطلبانه جمعیت همراهان جهادی که متشکل از دانشجویان، طلاب علوم دینی، اساتید دانشگاه، روحانیون و فعالان فرهنگی از شهر قم هستند قدردانی می‌کنم.

وی افزود: نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه با انتشار اطلاعیه‌ای از گروه‌های جهادی و افراد داوطلب اعم از خواهران و برادران دعوت کرده تا با شماره تلفن‌های ۰۵۴۳۳۲۹۵۸۰۷و یا ۰۹۳۰۸۰۷۸۱۰۹ در این کار خیر شرکت کنند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : ایرنا