چهار شهرستان استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند
چهار شهرستان استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از مجموع ۲۷ شهرستان استان خوزستان، همچنان چهار شهرستان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

به گزارش ناب خبر،فرهاد ابول‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از گذشت دو ماه از تلاش کادر درمان و همراهی مردم با استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و کمتر شرکت کردم در تجمعات خوشبختانه خوزستان از وضعیت قرمز کرونا خارج شد.

وی افزود: باید توجه داشت که از ۲۷ شهرستان استان، همچنان چهار شهرستان دزفول، گتوند، رامشیر و رامهرمز در وضعیت قرمز کرونا به سر می‌برند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: متأسفانه در روزهای اخیر آمار استفاده از ماسک در سطح جامعه دو درصد کاهش یافته که مردم باید توجه داشته باشند انتشار اخبار خوب کرونایی در استان به منزله رفع خطر کرونا نیست.

وی ادامه داد: اگر مردم فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را از رفتار خود حذف کنند، وضعیت به حالت قبل بازخواهد گشت چرا که واکنش‌های این بیماری تماماً به رفتار مردم بستگی دارد.

ابول‌نژادیان تصریح کرد: با پایان وضعیت قرمز در خوزستان وضعیت هشدار در استان فعال است که همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی به‌طور جدی رعایت شوند.

  • نویسنده : ناب خبر