احداث ۹۰ پارک کودکان در مناطق کم برخوردار خوزستان
احداث ۹۰ پارک کودکان در مناطق کم برخوردار خوزستان
۹۰ پارک بازی کودکان به همت خیران در مناطق کم‌ برخوردار استان خوزستان احداث شد.

به گزارش ناب خبر،، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: همه ساله فیلم‌های جشنواره فیلم دفاع مقدس با حضور برخی از هنرمندان از جمله حبیب احمدزاده و پرویز پرستویی در مناطق کمتربرخوردار برای مردم و بخصوص کودکان و نوجوانان به نمایش در می‌آمد که امسال با توجه به فراگیری بیماری کرونا امکان اجرای آن وجود ندارد لذا تصمیم گرفته شد به جای نمایش فیلم امسال با کمک خیرین برای کودکان مناطق محروم پارک بازی احداث شود.

حجت الاسلام سید محمود موسوی افزود: با هماهنگی انجام شده با خیرین و حامیان این طرح احداث ۱۳۵ پارک بازی در مناطق محروم، مرزی و کم‌برخوردار در استان‌های خوزستان، لرستان و سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفت که در استان خوزستان با همکاری و مساعدت هنرمندانی، چون حبیب احمدزاده، پرویز پرستویی و خسرو سینایی کار نصب ۹۰ مجموعه بازی در مناطق محروم این استان اجرا شد.
وی ادامه داد: در این راستا ۲۲ پارک بازی در شهرستان شادگان، ۲۰ پارک در شعیبیه، ۲۰ پارک در غیزانیه، ۱۴ پارک در آبادان، ۱۰ پارک در سوسنگرد، یک پارک در کوت‌عبدالله و سه پارک در ماهشهر احداث و به وسایل بازی کودکان مجهز شدند.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان تصریح کرد: زمین این پارک‌ها از سوی خیرین و یا دهیاران روستا‌ها اهدا و وسایل بازی آن‌ها از سوی خیرین تامین و پارک‌ها با نام شهدای مناطق و روستا‌ها مزین شدند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما