آغاز اولین دوره کارگاه‌های مجازی تابستانی در فرهنگسرای خانواده
آغاز اولین دوره کارگاه‌های مجازی تابستانی در فرهنگسرای خانواده
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت:همزمان با روز خانواده، فراخوان برگزاری رایگان اولین دوره کارگاه‌های مجازی فرهنگسرای خانواده آغاز شد.

به گزارش ناب خبر،عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با اشاره به آغاز برگزاری رایگان اولین دوره کارگاه‌های مجازی فرهنگسرای خانواده گفت:این دوره‌ها که به مدت یک ماه و با حضور اساتید و مشاوران مطرح حوزه خانواده برگزار می‌شود.

او ادامه داد: در این کارگاه‌هابه موضوعاتی از جمله جلوگیری از اختلافات زناشویی، فرهنگ زوجین و زندگی مشترک، احکام و اخلاق زناشویی، روانشناسی روابط زناشویی، راهکار‌های نشاط و آرامش در خانواده، حل تعارضات زوجین، شخصیت شناسی همسران در زندگی مشترک، باید‌ها و نباید‌های تحکیم خانواده، غنی سازی روابط زوجین، زوج درمانی، تفاوت‌های روانشناسی زن و مرد و مخاطرات زندگی زناشویی پرداخته خواهد شد.

عبدالمالکی گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت بدون هزینه در این کلاس‌ها تا پایان مردادماه نام و نام خانوادگی به همراه نام کارگاه مورد علاقه خود را به شماره ۱۰۰۰۳۰۰۰۱۰۰۰۱۹ پیامک دهند.

به گفته رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در پایان دوره به شرکت کنندگان علاوه بر اعطای گواهینامه، به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

او افزود: فرهنگسرای خانواده به عنوان اولین فرهنگسرای تخصصی شهر کرمانشاه مردادماه امسال به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و مرکز ازدواج و خانواده پیوند افتتاح شد.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان