کشف ۴۲۲ تن خوراک دام احتکار شده در داراب
کشف ۴۲۲ تن خوراک دام احتکار شده در داراب
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس از کشف 422 تن خوراک دام احتکار شده به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان داراب خبر داد.

به گزارش ناب خبر،به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی فارس، سردار یوسف ملک‌زاده با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی بخش جنت‌شهر شهرستان داراب پس از انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی، موفق به شناسایی انبار احتکار خوراک دام و طیور شدند.

وی بیان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، تیمی از ماموران به همراه کارشناسان تعزیرات به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان موفق شدند ۲۰۰ تن جو، ۷۷ تن گندم، ۲۵ تن ذرت، ۱۰۰ تن یونجه و ۲۰ تن سبوس کشف کنند.

ملک‌زاده با بیان اینکه حسب دستور مقام قضائی انبار مورد نظر پلمب شد، عنوان داشت: برابر اعلام کارشناسان مربوطه، ارزش کالاهای کشف شده ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با تاکید بر مقابله قاطعانه پلیس با قانون شکنان، تصریح کرد: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی، تحویل دادسرا شد.

تشدید طرح کنترل صنوف با پلمب ۱۹ واحد صنفی متخلف در داراب

فرمانده انتظامی داراب از پلمب ۱۹ واحد صنفی متخلف طی ۴ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

علیرضا نوشاد در تشریح این خبر گفت: در راستای مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا و به منظور ساماندهی واحدهای صنفی، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی طی ۴ روز طرح بازدید از صنوف را اجرا کردند.

وی افزود: ماموران در اجرای این طرح از ۲۶۷ واحد صنفی در سطح شهر بازدید و به ۲۴۸ واحد تذکر داده شد همچنین ۱۹ واحد صنفی دیگر به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکل‌های بهداشتی، پلمب شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از استمرار اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس