رژیم صهیونیستی ۱۵ منور به حریم هوایی جنوب لبنان شلیک کرد
رژیم صهیونیستی ۱۵ منور به حریم هوایی جنوب لبنان شلیک کرد
رسانه‌های عبری و عربی از احتمال وقوع حادثه امنیتی در مرز بین جنوب لبنان و شمال فلسطین اشغالی و شلیک منور توسط نظامیان رژیم صهیونیستی به حریم هوایی جنوب لبنان خبر دادند.

به گزارش ناب خبر،برخی منابع عبری و عربی بامداد یکشنبه از احتمال وقوع حادثه امنیتی در شمالی فلسطین اشغالی و مرز جنوب لبنان خبر دادند.

رسانه‌هایی مانند روزنامه «جروزالم‌پست» و شبکه «المیادین» گزارش دادند در پی احتمال وقوع حادثه امنیتی در مرز جنوب لبنان با فلسطین اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی ۱۵ گلوله منور به آسمان روستاهای «میس الجبل» و «حولا» شلیک کرده است.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی است، عده‌ای تلاش داشتند با عبور از مرز جنوب لبنان، وارد به شمال فلسطین اشغالی شند.

برخی منابع اسرائیلی نیز گفتند که بالگردها و جنگنده‌های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی برای بررسی این واقعه به محل ادعایی که گروه مذکور قصد نفوذ داشتند، اعزام شده‌اند.

دقایقی بعد، خبرگزاری فلسطین «شهاب» به نقل از منابع عبری گزارش داد: «پس از شلیک منور به جنوب لبنان و بررسی اوضاع، مشخص شد که چیز خاصی نبوده است».

با این حال منابع اسرائیلی می‌گویند که دو «کارگر مهاجر» سودانی بعد از ورود غیرقانونی از مرز لبنان به شمال فلسطین اشغالی، توسط نظامیان صهیونیست بازداشت شده‌اند و حادثه امنیتی در کار نبوده است.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس