آغاز به کار ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خوزستان
آغاز به کار ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خوزستان
اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خوزستان ، با اعلام ویژه برنامه یوم الله ۲۲ بهمن برگزار شد .

به گزارش ناب خبر،صبح امروز در آیین افتتاحیه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خوزستان به میزبانی صدا و سیمای مرکز خوزستان مطرح شد : شعار محوری ایام الله دهه فجر امسال ، «انقلاب اسلامی ، بالنده و مقتدر ، چون کوه استوار» می‌باشد .

همچنین در این جلسه مقرر شد : برنامه‌های امسال دهه فجر و به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن با در نظر گرفتن محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد‌های ملی و استانی مدیریت کرونا ویروس در استان و کشور برگزار شود .

بر این اساس ، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به صورت رژه خودرو‌های شخصی و موتورسواران و با استفاده از نماد‌های انقلابی برگزار خواهد شد .

از جمله ویژگی‌های ایام الله دهه فجر امسال ، تقارن آن با ایام ولادت با سعادت صدیقه طاهره ، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها و تولد حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه می‌باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان در این آیین گفت: بزرگداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل تحولات و تحرکات بین المللی از جمله پاندمی ویروس کرونا متفاوت است و باید برنامه‌های نو برای بزرگداشت این ایام تدارک دیده شود.

مسلم رحیمی با تاکید بر اینکه توسعه کمک‌های مومنانه و مواسات و همدلی، یکی از برنامه‌هایی ست که نیاز است به آن توجه ویژه شود افزود: انعکاس دستاورد‌ها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم در رسانه استانی از اولویت‌های تولید برنامه‌های دهه فجر در شبکه خوزستان است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی ، نماینده ولی فقیه در استان نیز با گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : عدالت اجتماعی در ارائه خدمات عمرانی و رفاهی به خصوص در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار که از آرمان ها و اهداف این انقلاب بوده و هست ، باید در اولویت دولت مردان باشد .
حجت الاسلام قربانی ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان سخنران بعدی این مراسم بود که گفت: جهت بزرگداشت ایام الله دهه فجر، ۲۱ کارگروه با مشارکت نهاد‌ها و دستگاه‌های مختلف استان برگزار شد و برنامه‌های متعددی برای این دهه مبارک در نظر گرفته شده است.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : صدا و سیما مرکز خوزستان