دستگیری باند سارقان باغ ویلاها در اصفهان
دستگیری باند سارقان باغ ویلاها در اصفهان
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 4 نفره ای که اقدام به سرقت از باغ ویلاها در شهر اصفهان می‌کردند در عملیات کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس خبر داد.

به گزارش ناب خبر،به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین ترکیان اظهار داشت: در پی شکایت یکی ازشهروندان مبنی بر سرقت اموالی از قبیل پمپ آب، قیچی باغبانی، دستگاه دی وی آر، چای‌ساز، باند و … از باغ ویلای شخصی وی در منطقه جنوب شهر اصفهان موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات علمی و تخصصی خود موفق به شناسایی هویت اصلی سارقان شده و با همکاری ماموران کلانتری ۲۲ شهرستان اصفهان حین گشت‌زنی و کنترل هوشمند حوزه مربوطه در نهایت یکی از سارقان که قصد ورود به یک باغ داشت را مشاهده و بلافاصله وی را دستگیر کردند.

وی بیان کرد: متهم پس از دستگیری در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس لب به اعتراف باز کرده و به ۹ فقره سرقت از باغ ویلاها و یک فقره سرقت از مغازه با همدستی ۳ نفر دیگر از همدستان خود اقرار کرد.

ترکیان عنوان کرد: همدستان متهم نیز در عملیاتی دیگر توسط ماموران دستگیر و با تکمیل شدن پرونده همگی این افراد برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس