اضافه شدن ۲۱۸ بیمار جدید کرونایی در مازندران
اضافه شدن ۲۱۸ بیمار جدید کرونایی در مازندران
با بستری شدن تعداد ۲۱۸ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۱۳۷ نفر رسید.

به گزارش ناب خبر،طی دو روز گذشته شاهد روند کاهشی بیماری در استان مازندران بودیم اما متاسفانه شبانه‌روز گذشته باز هم روند افزایشی بیماری را شاهد بودیم.

موضوع مهم دیگر تعطیلات اخیر است که نگرانی‌هایی بسیاری به دنبال داشته البته درست است اعمال محدودیت کرونایی در دستور کار قرار دارد اما کماکان نگرانی در این استان بالا است.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۷۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۲۲۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۹۰۲ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰۰ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ بیمار جدید بستری و ۵۰ بیمار هم ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۲۱۸ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۱۳۷ نفر رسید.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس