سپاه پاسداران خط قرمز ملت ایران است/ تداعی حال و هوای جبهه در مناطق سیل زده
سپاه پاسداران خط قرمز ملت ایران است/ تداعی حال و هوای جبهه در مناطق سیل زده
مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: امدادرسانی خالصانه در مناطق سیل‌زده را تداعی‌کننده حال و هوای جبهه است.

شامگاه پنج‌شنبه حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری در مراسم معارفه امام‌جمعه جدید این شهر با اشاره به حادثه سیل اخیر اظهار کرد: مدیران بایستی برای خدمت گذاری به مردم و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی صادقانه در میدان حضور داشته باشند.

وی امدادرسانی خالصانه در مناطق سیل‌زده را تداعی‌کننده حال و هوای جبهه خواند و افزود: وقوع سیل اخیر از یک‌ طرف امتحان بزرگی بود و از طرف دیگر ابعاد و شدت خسارات بر مردم بسیار زیاد است که با عنایت الهی، حضرت ولی‌عصر (عج)، همت و هوشیاری مردم و مسؤولین، خسارت‌های مالی و زیرساختی با اراده جدی جبران خواهد شد.

مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره ضرورت برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در زمینهٔ خدمات‌دهی بهتر به مردم اظهار داشت: حادثه سیل اخیر در مردم، نوعی شوک روحی ایجاد کرده است که روحانیت در این زمینه می‌تواند با مشاوره و ارائه تدابیر مناسب برای خانواده‌ها، شرایط عمومی مردم را به وضعیت عادی برسانند.

حاج علی‌اکبری فضای وحدت و هم‌دلی در سطح ملی را خوب ارزیابی کرد و گفت: وحدت و همدلی عنصری بسیار مهم است زیرا هر جا وحدت و هم‌بستگی بود، سرعت رشد و پیشرفت آن منطقه نیز عالی بود.

وی با اشاره تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران از سوی آمریکا، تصریح کرد: به قول حضرت آقا، ترامپ احمقی درجه‌یک است و با این اقدام وقیحانه، شور انقلابی را در میان ملت و نظام اسلامی افزایش داده و دیدم که در حمایت از سپاه واکنش‌هایی نشان دادند و اثبات کردند که خط قرمز آنان سپاه است.

مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در ادامه بیان کرد: امام‌جمعه سابق معمولان در این مدت منشأ خدمات خوبی بودند و عاشقانه مشغول خدمت بودند که امیدواریم در پل‌دختر نیز موفق باشند، امام‌جمعه جدید این شهر نیز از افرادی است که دارای روحیه جهادی و با این دشواری‌ها پذیرفتند که مشغول خدمت شوند، می‌توان گفت با این انتصاب به ظرفیت منطقه افزوده شد و با اتحادی که وجود دارد، مسئله حفظ انسجام و تقویت روح امید موفق خواهد بود.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس