دستگیری عامل انتشار کلیپ غیرواقعی از سد کرخه
دستگیری عامل انتشار کلیپ غیرواقعی از سد کرخه
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فردی که با انتشار کلیپی غیر واقعی از سد کرخه در فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش ناب خبر، مصطفی نظری افزود: در پی انتشار یک کلیپ در فضای مجازی که در آن صداهای دستگیری عامل انتشار کلیپ غیرواقعی از سد کرخهعجیبی از سد کرخه شنیده می شد، رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این کلیپ توسط فردی تهیه، تدوین و در فضای مجازی منتشر شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شوش ادامه داد: ماموران پلیس اطلاعات پس از شناسایی با حکم قضایی موفق شدند عامل انتشار کلیپ را شناسایی و دستگیر کنند.
وی گفت: فرد دستگیر شده پس از انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد که پس از روبرو شدن با مستندات و قبول اتهام، راهی زندان شد.
نظری با اشاره به اینکه این کلیپ از پایه و اساس غیرواقعی بوده است، تصریح کرد: تولید و انتشار موارد غیر واقعی در فضای مجازی جرم است و نیروی انتظامی و قوه قضائیه با تولید کنندگان و انتشار دهندگان مواردی که موجب ترس، نگرانی و تشویش اذهان عمومی می شوند، برخورد قاطع و قانونی می کنند.
افزایش دبی رودخانه ها و جاری شدن سیل برخی از روستاها و اراضی کشاورزی حاشیه رودخانه ها را به زیر آب برد و برخی از جاده های ترانزیتی نظیر جاده شوش اهواز مسدود شد.
در این ایام که مردم خوزستان در شرایط سختی بسر می برند برخی افراد با انتشار شایعاتی مبنی بر وجود مشکل در سدها بر این نگرانی می افزایند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان