ترویج بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ماه مبارک رمضان
ترویج بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ماه مبارک رمضان
معاون فرهنگی اداره‎کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: درصدد هستیم در ماه مبارک رمضان و با محوریت مساجد و هیئت‎های عزاداری استان گلستان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را ترویج کنیم.

به گزارش ناب خبر،حجت‎الاسلام علی‎اکبر سایری عصر امروز در عملیات مشترک ماه مبارک رمضان تبیین گام دوم انقلاب ویژه مداحان و شعرای آیینی استان گلستان اظهار کرد: بنا است از فرصت مغتنم در ماه مبارک رمضان استفاده کنیم و در این راستا هر کدام از ما باید نقش خود را مشخص کند.

وی تصریح کرد: بیانه گام دوم چهار بخش دارد و بخش نخست فعالیت چهل ساله انقلاب اسلامی را بیان کرده است، در بخشی دیگر بیانیه چالش‎ها و تفاوت‎ها را بیان کرده است همچنین چالش‎های دیروز و امروز نیز در این بیانیه مشخص شده است.

معاون فرهنگی اداره‎کل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: بخش سوم بیانیه گام دوم انقلاب، ظرفیت غنی کشور را بیان کرده است و در بخش چهارم نیز مقام معظم رهبری توصیه‎های زیادی داشتند و یک مورد آن معنویت و اخلاق است و یک مداح اهل بیت(ع) باید بیندیشد که در بحث معنویت و اخلاق چه کاری باید انجام دهند.

سایری با تأکید بر اینکه امروز باید مشکلات کشور را شناسایی و در راستای حل آن گام برداریم، افزود: در گذشته برای سیم‎خاردار مشکل داشتیم و یا برای اینکه سفارت آمریکا را بیرون کنیم چالش داشتیم اما امروز به‎دنبال این هستیم که آمریکا را از منطقه بیرون کنیم.

وی با بیان اینکه در بحث سبک زندگی باید بیندشیم چه کاری می‎توانیم انجام دهیم، ابراز کرد: می‎توانیم مروج سبک زندگی اسلامی ناب باشیم و زندگی علوی، فاطمی و حسینی را در جامعه ترویج دهیم و سیره این ترویج نیز باید مد نظر قرار گیرد.

معاون فرهنگی اداره‎کل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: درصدد هستیم در ماه مبارک رمضان و با محوریت مساجد و هیئت‎های عزاداری استان گلستان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را ترویج کنیم تا مردم با منویات مقام معظم رهبری بیشتر آشنا شوند.

  • نویسنده : ناب خبر
  • منبع خبر : فارس