تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در خوزستان
تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در خوزستان
آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز لحظاتی پیش آغاز شد.

به گزارش ناب خبر،در این مراسم آیت الله محمدی گلپایگانی ، مسئول دفتر مقام معظم رهبری ، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و مسئولان استانی حضور دارند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به خدمات آیت الله موسوی جزایری گفت : وی علاوه بر دوران انقلاب اسلامی و نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز در حوزه علمیه ، احیای مساجد و تربیت شاگردان کوشا و اثرگذار بودند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری با بیان اینکه جایگاه نماینده ولی فقیه در استان رفیع و مهم است افزود : ایشان نماد یک نماینده ولی فقیه موفق در کشور و الگو هستند.

وی همچنین حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد را شخصیتی موفق ، مردمی و خدمتگزار برشمرد و اظهارداشت : رهبری معظم انقلاب ایشان را به عنوان نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز منصوب کردند و همه مسئولان استان به حجت الاسلام و السلمین موسوی فرد در امر این جایگاه مهم یاری کنند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با تجلیل از خدمات آیت الله موسوی جزایری گفت : ایشان منشا خدمات و برکات بزرگی در خوزستان بوده اند .

عزیز ساعدی افزود : حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد فردی خدمتگزار و تلاشگر هستند که برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی اظهارداشت : در نامه ای که به محضر مقام معظم رهبری تقدیم شد درخواست دیدار عشایر غیور استان با معظم له می باشد که انشالله این دیدار انجام و همه ی ما از نصایح و فرمایشات رهبر معظم انقلاب بهره مند شویم.

استاندار خوزستان در این مراسم گفت : آیت الله موسوی جزایری از مجاهدان بزرگ انقلاب اسلامی و از ظرفیت های بزرگ استان است.

غلامرضا شریعتی افزود : حضور آیت الله موسوی جزایری یک نعمت برای استان می باشد و همیشه از کمک ها و راهنمایی های ایشان استفاده کرده ایم.

وی ادامه داد : حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد یکی از علمای باتقوا و خدمتگزار استان می باشد و ضمن تقدیر از قبول مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

استاندار خوزستان اظهارداشت : ایشان همیشه به دنبال خدمت و حل مشکلات استان هستند و برای آیت الله موسوی جزایری و حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد آروزی سلامتی و موفیقت دارم.

شریعتی با اشاره به اینکه استان خوزستان دارای ظرفیت و فرصت های بزرگی است ادامه داد : خوزستان دارای مشکلاتی می باشد و در سیل اخیر با وحدت و همیاری مردم و حمایت های آیت الله موسوی جزایری و ائمه جمعه بسیاری از مشکلات سیل در استان برطرف شد.

این خبر تکمیل می شود.

  • نویسنده : ناب خبر